Mokytojų diena

E. G. Chabardas yra pasakęs: „Mokytojas – tai žmogus, kuris išugdo dvi mintis ten, kur anksčiau buvo viena.”
Spalio 5 d. – tarptautinė Mokytojų diena!
Šiandien nuo ryto mokiniai pasitiko savo mokytojus sveikindami ir sakydami gražiausius žodžius linkėjo kantrybės bei stiprybės.
Po šventinių pamokų mokytojai rinkosi į aktų salę, kur stebėjo nuostabų muzikinį sveikinimą. Akordeono garsais žavėjo IIc klasės gimnazistas Vakaris, sveikinimo žodį tarė direktorė Ana Staniukėnienė bei abiturientė Miglė. Visi susižavėję gėrėjosi primabalerinos Olgos Konošenko šokiu. Salę užliejo jungtinis mokinių choras. Renginį vedė muzikos mokytoja Eglė ir gimnazistė Evita.

Sveikiname visus mokytojus ir linkime neišsenkančios kantrybės, neišblėstančio kūrybiškumo ir nepamiršti savęs!